foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
У овим ванредним околностима наша школа ће обављати наставу на више начина. За старије ученике од 5. до 8. разреда креран је посебан портал (www.oslobodioci.com/enastava) преко кога ће ученици моћи да сазнају више информација.

ОШ "Ослободиоци Београда"

U nedelju 06.04.2014. u našoj školi je održano ekipno prvenstvo opštine Palilula u šahu. Ekipa naše škole osvojila je 3. mesto u vrlo jakoj konkurenciji. Takođe je važno napomenuti da je naša ekipa osvojila isti broj bodova kao i drugoplasirana ekipa škole Stevan Dukić, ali po dodatnim kriterijumima naša ekipa je osvojila 3. a njihova drugo mesto. Prvo mesto osvojila je škola Jovan Popović. Naša ekipa je nastupila u sastavu: Đ. Antić, B. Filipović, V. Petrović, U. Davidov, U. Vasić, M. Pejović i U. Novaković. Kompletnu statistiku takmičenja možete pogledati na http://chess-results.com/tnr130171.aspx?lan=14

a izveštaj i fotografije pogledajte na http://netmagazin.rs/index.php/sah/carolija-igre-i-druzenja

2020 Copyright ОШ Ослободиоци Београда Rights Reserved